Kf Ferizaj
  Video
 

Ferizaj 2 - 0 Hysi


Besa 1 - 0 Ferizaj


Ferizaj 1 - 1 Flamurtari


Ferizaj 1 - 0 Kek-u

Vëllaznimi 0 - 1 Ferizaj


Ferizaj 1 - 1 Liria


Trepça 0 - 1 Ferizaj

Ferizaj 1 - 0 Prishtina


Drenica 1 - 0 Ferizaj


Ferizaj 2 - 1 Besa

 

Ferizaj - 2 Korriku


Ferizaj - Trepqa 89


Ferizaj - Gjilani


Ferizaj - Istogu


Ferizaj - Prishtina


Flamurtari - Ferizaj


Ferizaj - Besa


 
 
 

Shikoni supergolin e shënuar nga mesfushori, Avdyl Haliti, kundër Istogut.
Ky gol i mundësoi skuadrës së Ferizajt që të kthehet në atë ndeshje,
dhe në fund të mbetet edhe në Superligë.

 
 
   
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free